Infolinia

+48 33 870 00 19

O nas

Kim jesteśmy?

Zakładam, że poszukują Państwo dobrego biura rachunkowego, gdyż z reguły w takim właśnie celu odwiedzana jest moja strona. Firmy poszukują księgowych zasadniczo w dwóch przypadkach: 

  • gdy dopiero rozpoczynają działalność,
  • gdy nie są zadowolone z dotychczasowego prowadzenia księgowości.

Warto tu podkreślić, że punkt B powinien być przestrogą dla tych, którzy znajdują się na etapie punktu A. Dlaczego? Otóż klientów, którzy decydują się na zmianę biura rachunkowego, jest więcej niż nowo powstających firm! Najczęściej wynika to z faktu, że nowe firmy szukają często taniego biura rachunkowego, nie wnikając w kwestię jakości usług. Niestety, kierując się wyłącznie ceną, gramy na ogół w loterię, o czym niejednokrotnie przekonujemy się boleśnie po fakcie.

Prowadząc własne biuro rachunkowe wielokrotnie miałem do czynienia z klientami, dla których liczyła się wyłącznie niska cena. Wielokrotnie też zdarzało mi się rozmawiać z przedsiębiorcami, mającymi złe doświadczenia z poprzednimi księgowymi. Umiejętność uczenia się na cudzych błędach pozwala uniknąć własnych, a tym samym zapewnić klientom komfort profesjonalnej obsługi. Jeszcze jako księgowy zatrudniony na etacie, zawsze kładłem duży nacisk na samodyscyplinę, wymagając od siebie więcej, niż moi przełożeni. Obecnie, świadcząc usługi w charakterze biura rachunkowego, gwarantuję wysoki poziom usług, potwierdzony licencją Ministra Finansów (nr 40800/2010), ubezpieczeniem OC, a także wiarygodnymi rekomendacjami moich klientów. Jednocześnie staram się nie zrażać do siebie nowo powstałych firm zbyt wysokimi cenami. Tak sprecyzowana polityka działalności sprawia, że Biuro Rachunkowe Grzegorz Sikora cieszy się sporą popularnością oraz zaufaniem klientów zarówno w samym Skoczowie, jak również w szeroko pojętej okolicy.

Masz pytania? Chętnie pomożemy

tel. +48 33 870 00 19 / +48 727 432 019

e-mail: kontakt@gsikora.pl